{{ message.head }}

{{ message.text }}

RELACJE RYNKOWE

Czwartym filarem społecznej odpowiedzialności biznesu jest etyczne postępowanie oraz praca nad udoskonalaniem efektywności przedsiębiorstwa. CSR nie funkcjonuje w próżni, działalność firmy musi przynosić wymierne efekty ekonomiczne.

Zawsze byliśmy wierni naszym PODSTAWOWYM WARTOŚCIOM w odniesieniu do poniższych założeń:

Polityka antykorupcyjna. Etyczne działanie. Lynka prowadzi biznes w sposób uczciwy i zgodny z prawem. Dotrzymujemy zobowiązań.
Wkład w gospodarkę. Przyczyniamy się do rozwoju lokalnych społeczności poprzez odprowadzanie podatków w  Polsce.  Stworzyliśmy  setki  miejsc  pracy,  a podatki od wynagrodzeń zatrudnianych pracowników zasilają lokalne budżety.

Zgodność z przepisami celnymi. Wszystkie nasze produkty są importowanie w pełni legalnie i podlegają kontroli celnej.
Bezpieczeństwo danych. Respektujemy i egzekwuje- my przepisy dotyczące danych i innych zasad bezpieczeństwa, w tym RODO.
Nasze łańcuchy dostaw zorganizowane są w sposób ekonomiczny i wydajny.

NASZE WARTOŚCI

NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST POMOC KLIENTOM W PROMOCJI ICH FIRM I MAREK.

JAKOŚĆ, we wszystkim co robimy.
Jakość jest dla nas istotna we wszystkim, co robimy: jakość produktów, jakość usług, jakość relacji, jakość naszej komunikacji oraz jakość naszych obietnic.

Dbamy o naszych KLIENTÓW.
Doskonała obsługa klienta to dla nas znacznie więcej niż tylko slogan. Lynka w szczególny sposób dba o swoich klientów, znamy ich z imienia, znamy ich firmy. Kiedy zawodzimy, spędza nam to sen z powiek.

Wspaniały ZESPÓŁ. Świetna ATMOSFERA.
Aby osiągnąć nasze cele, Lynka musi mieć zespół najlepszych ludzi. Chcemy ich przyciągać, dbać o ich rozwój      i sprawić, aby chcieli z nami zostać.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ społeczna. ETYKA biznesowa.

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni. Stosujemy się do przepisów prawa i dbamy o otaczający nas świat. Prowadzi- my działalność w sposób sumienny i etyczny. Szanujemy nasze zobowiązania.

Ciągłe DOSKONALENIE.
We wszystkim co robimy, chcemy być coraz lepsi. Nieustannie doskonalimy naszą organizację, procesy i standardy. Ciągłe doskonalenie pozwala nam budować długoterminową przewagę konkurencyjną.

ZYSKOWNOŚĆ.
Chociaż zysk nie jest naszym jedynym celem, firma powinna być wydajna i rentowna. W przeciwnym razie ograniczy- my naszą zdolność obsługi klientów.

Sign In