{{ message.head }}

{{ message.text }}

PRODUKCJA

Produkcja: 

To 10 000 m2 hali Produkcyjnej oraz nowoczesnego, zadaszonego Magazynu. Nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy:

  • 6 automatycznych pras drukarskich

  • 5 pras ręcznych

  • 8 maszyn haftujących

  • drukarka DTG

  • prasa przeznaczona do sublimacji

Dział Hala Produkcyjna: 

Aby przybliżyć Wam czym zajmuje się nasz produkcja najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie jak wygląda cały proces przygotowywania gotowego produktu.

  1. Dział Planowania przygotowuje plan produkcji na poszczególne działy

  2. Jeżeli naszym zamówieniem jest np. koszulka z kolorowym nadrukiem, wtedy dział Matryc oraz Dział farb przygotowują materiały niezbędne do druku. Dział Matryc przygotowuje tzw. „sita” czyli ramka z napiętą siatką na które nakładane są szablony wzorów, które mają zostać naniesione na produkt. Dział Farb definiuje barwy w oparciu o wzornik barw Pantone. Kolory te są uzyskiwane poprzez zmieszanie w odpowiednich proporcjach poszczególnych odcieni. W efekcie końcowym otrzymujemy wskazany przez klienta kolor.

  3. Kolejnym etapem jest rejestracja projektu na maszynie, to inaczej prasowanie kolorów oraz uzyskiwanie odpowiedniego nasycenia.

  4. Na specjalne palety nakładany jest materiał na którym ma zostać nadrukowany wzór. Następnie maszyna odciska wzór na materiale.

  5. Ostatnim etapem jest przekazanie gotowego produktu do działu kontroli jakości, który prowadzi różnorakie próby aby upewnić się, że gotowy produkt jest najwyższej jakości.

Kontrola Jakości:

Jest to zespół czynności zmierzających do poprawy jakości produktu oraz eliminowanie produktów niezgodnych i zatrzymywanie ich przed dostarczeniem do klienta. Kontrola Jakości jest nieodłącznym elementem towarzyszącym procesom produkcyjnym w większości przedsiębiorstw.

Celem kontroli jakości jest wyeliminowanie wszelkich negatywnych czynników, które obniżają jakość produktów.

Dział Haft i Obrabianie:

Haftujemy przy pomocy haftu komputerowego - jest podobny do tradycyjnego haftu, z tą różnicą, że wykonywany jest na specjalistycznych maszynach na podstawie wzoru opracowanego wcześniej przez naszych grafików.  Co za tym idzie, zagęszczenie nitek jest o wiele większe niż w przypadku haftu ręcznego, o powtarzalności i dokładności nie ma co nawet wspominać. Osoby pracujące przy obrabianiu zajmują się kontrolą wyhaftowanego produktu pod kątem estetyki- obcinają niepotrzebne nitki, poprawiają niedociągnięcia czy wycinają metki. W naszej firmie hafty wykonujemy nie tylko na koszulkach, ale także na bluzach, koszulach, softshell, kurtkach, ręcznikach, czapkach i wielu innych.

Dział Pakowanie:

Codziennie przygotowujemy i pakujemy towar do wysyłki zgodnie ze schematem transportowym. Pakujemy ręcznie oraz maszynowo, zgodnie z wytycznymi klienta. Staramy się zawsze spełniać oczekiwania klientów co do sposobu oraz rodzaju pakowania.

Dział Magazyn i Wypak

Dział Utrzymanie Ruchu:

Sign In